Plot s kamenou podezdívkou Dlažba - kostky Fasádní obklad kamenem Plot cihlový Zámková dlažba Ploty

 

Vyrobte si sami kvalitní obklady v silikonových formách MPF Design

V silikonových formách MPF Design vyrobíte obklady za desetinu ceny obkladů v obchodě. Návratnost na pořízení silikonové formy je po odlití cca 3 m2 obkladů. Výrobu obkladů v těchto formách zvládne každý. Poradíme Vám s vlastní výrobou, barvením i lepením obkladů, případně provedeme názornou ukázku výroby a lepení. Našim zákazníkům poskytujeme receptury odlévacích směsí a veškerou technickou podporu.

Obklady do interiéru  imitace skládaného kamene.

                

Obklady ze silikonových forem do interiéru i exteriérú. Imitace přírodního kamene  je možné použít při rekonstrukci starších nebo stavbě nových objektů do interiéru a to na plochách kde chceme dosáhnout příjemnou rustikální atmosféru. 

Velkou výhodou jsou minimální výrobní náklady (cca 40.- Kč/m2), jednoduchá výroba a minimální prostorové nároky. Silikonové formy jsou vyrobeny novou technologií dvouvrstvým litím, kdy  reliéf imitující povrchy přírodního kamene, cihel a dřevodekorů naprosto dokonale imituje tyto materiály. Při dodržení technologie lití do forem a následným barvením lze dosáhnout těch nejlepších výsledků i v domácích podmínkách.

V nabídce je několik typů kamene, cihel a dřevodekorů. Nabídku silikonových forem však stále rozšiřujeme a snažíme se uspokojit potřeby každého zákazníka.

Použití pro obklady ploch v interiéru  i exteriéru - sokly, krby, koupelny, barové pulty, pracovny atd. 

Našim zákazníkům poskytujeme poradenství při vlasní výrobě obkladů, technologické postupy i receptury odlévacích směsí.

 

 

 

  

    Internetový obchod - silikonové formy MPF Design (odkaz)


© Kámen Štědrý 2012
Administrace