Plot s kamenou podezdívkou Dlažba - kostky Fasádní obklad kamenem Plot cihlový Zámková dlažba Ploty

Ploty a oplocení

Zděné ploty zaručují dlouholetost a minimální nároky na údržbu. Mezi naše priority patří především dokonale odvedená práce a spokojenost zákazníka. Zděné ploty patří stále mezi nejoblíbenější. Pro stavbu zděných plotů je důležitý mohutný betonový základ, případně drenážní systém, který umožnuje odtok vody. Zděné ploty Vám postavíme na klíč v různých materiálových kombinacích. Zděné ploty obložené lícovými pásky, umělým nebo přírodním kamenem, případně pouze se štukovou hladkou omítkou, strukturovanou omítkou adt. Vždy záleží na představě zákazníka a na vhodnosti provedení vzhledem k okolním budovám atd. Cenovou kalkulaci na zděné ploty a poradenství provádíme zdarma. Pro stavbu zděného plotu není potřeba vyřizovat stavební povolení (stavba plotu se řadí pod drobné stavby), stačí pouze ohlášení příslušnému stavebnímu úřadu. Pokud potřebujete vytvořit hlukovou i pohledovou bariéru, pak jsou zděné ploty tím ideálním řešením.

Pletivové ploty dodáváme a realizujeme. Zejména klasické pletivo poplastované v zelené barvě. Pletivové ploty lze zbudovat v různých výškách od 1 m. K pletivovým plotům můžeme dodat také zahradní vrátka či vjezdovou bránu s pletivovou výplní. Lze také dodat pletivo i sloupky v jiné barvě, než je obvyklá zelená.

Ocelové  ploty jsou v dnešní době také velice populární. Hodí se téměř ke každému domu a jsou hojně užívány k oplocení firem a dalších komerčních pozemků. Ploty už dávno neplní pouze bezpečnostní funkci, jsou také velmi důležitou estetickou reprezentací našich domovů. Ocelové ploty jsou pevné, cenově výhodné a mají dlouhou životnost. Tyto celové ploty je možné opatřit některou z klasických syntetických barev s antikorozním účinkem, případně upravit žárovým zinkováním.

Plastové ploty se vyznačují mimořádnou odolností proti vlivům větru a deště, proto se ani po letech vzhled profilů zásadně nemění. Plastové profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo a místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů používáme výhradně nekorodující spojovací prvky. Plastové plotovky z recyklátů jsou barevně stálé, nenasákavé, nemění svůj tvar a jsou bezůdržbové.

Veškeré práce provádíme v Praze a celém středočeském kraji. Po dohodě i v jiných lokalitách ČR.

© Kámen Štědrý 2012
Administrace