Plot s kamenou podezdívkou Dlažba - kostky Fasádní obklad kamenem Plot cihlový Zámková dlažba Ploty

Pojezdové brány

V součinnosti se stavebními pracemi zajišťujeme i výrobu, montáž a zprovoznění el. pojezdových a samonosných bran, vrátek a další zámečnické práce v Praze, středočeském kraji a po dohodě i v jiných lokalitách ČR.

Jakou bránu si vybrat?

V případě že máte za branou málo místa , je lépe zvolit bránu posuvnou, která nezabírá vnitřní prostor vjezdu. Je však náročná na místo na boční straně vjezdu. Když máte dostatek místa můžete se rozhodnout pro křídlové brány. Většina starších bran jsou otočné křídlové, na které se dají použít el. pohony a tím se ušetří mnoho finančních prostředků. Cena sestavy pro brány otočné křídlové je od 8900.- Kč

Brány posuvné - pojezdové

Brány posuvné pojezdové jezdí na kolečkách po kolejnici. Nevýhodou této brány je zabudovaná kolejnice. Jezdíme přez ni autem a pokud kolejnice není čistá, brána nebude jezdit, případně se značným odporem. Cena rámu brány včetně kování a přípravy pro monáž v základním nátěru o délce 3 bm se pohybuje od 14 900.- Kč. Cena pohonu se pohybuje od 6 900.- Kč. Brány můžeme také vyrobit v povrchové úpravě se žárovým zinkováním.

Brány posuvné - samonosné

Brány posuvné samonosné nejezdí po kolejnici na zemi, ale jsou vedené nad zemí na tzv. vozíkách. Výhodou této brány je to, že je téměř bezůdržbová. Pojezdová kolejnice není zabudována do země a autem nepřejíždíme přes kolejnici. Nevýhodou této brány je vyšší finanční náročnost. Pro tyto brány se používají i silnější pohony. Cena rámu v základním nátěru včetně kování a přípravy pro montáž o délce 3 bm se pohybuje od 18 800.- Kč. Brány můžeme také vyrobit v povrchové úpravě se žárovým zinkováním. Pohoné jednotky k pojezdovým branám se pohybují v cenách od 7 500.- Kč za celou sestavu. V případě Vašeho zájmu vypracujeme cenovou nabídku na základě Vámi dodaných podkladů, případně navrhneme optimální řešení pro Vaši bránu.

© Kámen Štědrý 2012
Administrace